Niloe Step to nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego marki Legrand. Wykończenie serii Niloe Step zaprojektowano, aby podnieść estetykę Twojego domu.

Niloe Step jest dostępna w 4 kolorach: białym, czarnym, aluminium i stalowym, dzięki temu można uzyskać unikalne kompozycje dopasowane do indywidualnych wnętrz można stworzyć dzięki 10 kolorom ramek.

  • 4 pełne kolory – ramki i mechanizmy dopasowane kolorystycznie
  • Klasyczna elegancja czerni – czarny i antracyt
  • Pastelowe odcienie – pudrowy róż, miętowy, perłowy
  • Nowoczesne kolory imitujące metal – stalowy, aluminium, stal szczotkowana, aluminium szczotkowane

Wygodny montaż oraz bezpieczeństwo 

Nowa seria Niloe Step charakteryzuje się łatwym montażem oraz szybkim łączeniem elementów. Uchwyty przylegają do siebie dzięki specjalnym wypustom montażowym gwarantując dokładne łączenia mechanizmów w zestawy wielokrotne. Dzięki najnowszemu mechanizmowi montaż wykończeń nie wymaga używania narzędzi.  

  • Montaż na wkręty lub pazurki 
  • Automatyczne lub otwarte zaciski śrubowe gniazd 
  • System przesłon zwiększający bezpieczeństwo użytkowania
  • Gniazda dostępne też w wersji z przesłonami otworów wtykowych

Dystrybucja energii i gniazda multimedialne

Szeroka oferta Niloe Step to pełny asortyment gniazd,dzięki niemu będziesz miał łączność z siecią i z całym światem. Gniazda płaskie 2P+Z z USB typu C w Twoim domu zapewniającą oszczędne wykorzystanie przestrzeni.
Dźwięk jest częścią naszego życia. Kompletna oferta nowego osprzętu jest przystosowana do przesyłania sygnałów multimedialnych analogowych lub cyfrowych zapewniających dostęp do telewizji, telefonu i Internetu oraz przesyłanie sygnału A/V do projektora lub monitora.

Bezpieczeństwo Osprzęt IP44 

Niezależnie od tego czy jest to deszcz, promienie słoneczne, czy susza. Produkty Niloe Step są zaprojektowane do funkcjonowania we wszystkich warunkach pogodowych. Bez względu na pogodę mamy zawsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.
W serii Niloe Step dostępne są mechanizmy i akcesoria pozwalające na uzyskanie stopnia ochrony IP44 w standardowym kolorze białym oraz czarnym, aluminium i stalowym. Mogą być montowane w dedykowanych ramkach pojedynczych i wielokrotnych. Stopień ochrony IP44 można uzyskać w dowolnych łącznikach 1- i 2-klawiszowych z wykorzystaniem dodatkowych akcesoriów.